PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112003}

Amatorski gang

Bande à part
7,4 2 618
ocen
7,4 10 1 2618
7,1 14
ocen krytyków
Amatorski gang
powrót do forum filmu Amatorski gang

nie obejrzałem tego filmu

użytkownik usunięty

... ale obejrzałem samą scenę tańca.
Na youtube.muzyka-nouvelle vague.
coś niesamowitego:

http://www.youtube.com/watch?v=ekQZPozjCX8

Też się zakochałem w tej scenie ;)
Choć to nie oryginalna muzyka, oczywiście.

ocenił(a) film na 7

podobnie. jestem zauroczona. ta muzyka cudownie wkomponowała się w ich taniec. był czas, kiedy potrafiłam oglądać ten moment godzinami.

ForcesDarling_

witajcie w klubie :)
właśnie dla tego muszę zobaczyć ten film!!

w całym internecie nie ma polskich napisów do tego filmu:/ Smuteczek, ale co zrobic:) Nie wie ktos jak nazywa się ten taniec?
Czy wogole ma jakas nazwe:D?

ocenił(a) film na 8
bitson1988

po tych siedmiu latach już pewnie wiesz jak się nazywa, ale dla pewności powiem, że to "Madison".

http://www.youtube.com/watch?v=InilP67E0uE&feature=related

Polecam tę wersję :)

ocenił(a) film na 8

muzyka u Godarda jest bezbłędna
nie wiem jak można chwalić zastąpienie jej przeciętnym współczesnym loungem

ale scena świetna, tu się zgadzam, ale także dlatego, że muzyka włącza i wyłącza się by zrobić miejsce narratorowi czy że słychać kroki, klaśnięcia, oddechy bohaterów

użytkownik usunięty
aaktt

nie wiem jak można chwalić zastąpienie jej przeciętnym współczesnym loungem

to bardzo proste, wystarczy obejrzeć scenę oryginalną i scenę przerobioną niechronologicznie, tj. jako pierwszą zobaczyć wersję przerobioną.

jak jeszcze czegoś nie wiesz, to pytaj.

ja jednak też czegoś nie wiem - jak można pomylić Nouvelle Vague z "przeciętnym loungem".

ocenił(a) film na 8

ależ niczego nie pomyliłem - Nouvelle Vague to przeciętny lounge
na pocieszenie dodam, że to jedynie moje zdanie ^^

użytkownik usunięty
aaktt

jedynie twoje zdanie. istotnie, długo by szukać kogoś o podobnym zdaniu.
nv zasadniczo nie jest przeciętny. mało oryginalny jest, lecz przeciętny nie.

stawiam ogórki przeciwko bananom, że nie jesteś rozeznany we współczesnym europejskim loungeu/bossa nova. zamilknij więc.

ocenił(a) film na 8

hohoho, jestem rozeznany w światowym lounge'u i bossa novie i na tle tego Novelle Vague wypada w istocie przeciętnie

użytkownik usunięty
aaktt

jestem rozeznany

widać nie jesteś.

ocenił(a) film na 8

nie zamierzam kontynuować tej kopaniny z koniem; lubię i słucham takiej muzyki i NV nie jest niczym specjalnym; to moje zdanie - mam do niego prawo; nie próbuj mi więc (eghm) "udowadniać", że Twoja opinia jest warta więcej od mojej

aaktt

Nie przejmuj się nim, to zawodowy troll.

Cześć koniu. Zawsze udowadniasz komuś, że twoje zdanie jest ważniejsze.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

umawiałem się z tobą na tyrańsko w innym temacie. czemu wbijasz tutaj?
btw na czym polega moje zawodowstwo jako trolla? że kasę łupię na tym czy jak? nie wiem, czy powinienem się z tej przydawki cieszyć, czy nie.powiedz!

Nie moja wina, że nikt ci nie chce kasy za to płacić, ale jesteś zawodowcą. Sam to przyznałeś, mówią, że się umawiasz na tyrańsko. Ale mam polew z ciebie.

ocenił(a) film na 8

"wystarczy obejrzeć scenę oryginalną i scenę przerobioną niechronologicznie, tj. jako pierwszą zobaczyć wersję przerobioną."
"jedynie twoje zdanie. istotnie, długo by szukać kogoś o podobnym zdaniu. "

Zajęło to wprawdzie 4 lata, ale ja absolutnie się zgadzam. Dawno już wiedziałem klip z podkładem NV, a teraz natknąłem się na tę scenę w samym filmie. Dopiero z oryginalnym podkładem, przerwami w muzyce na komentarz narratora odgłosem kroków w tle i doskonałą synchronizacją dźwiękową tego wszystkiego robi naprawdę niesamowite wrażenie. To będzie chyba jedna z bardziej pamiętnych scen filmowych dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones