Rebecca De Mornay

Rebecca Jane Pearch

6,9
3 442 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca De Mornay

co za laskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cezar211

Ja nie wiem czym tu się zachwycać :/ Jest zwyczajna

paulina52

Ten typ urody sprawia, że marzysz, aby nigdy nie spotkać jaj na swojej drodze - lepiej żeby nikogo nie spotkać, najlepiej, żeby tej drogi nawet nie było....
Femme fatale do potęgi "n".

abert

Takiej femme fatale ciężko się oprzeć...praktycznie jest to niemożliwe. DAć się okiełznać takiej kobiecie to cel zdrowego i wolnego faceta.

cezar211

ona gra głownie w produkcjach klasy B ale jak sie pojawi to zapomina sie o tym tzn. faceci zapominają hehe

ganz74

fajna dupa

cezar211

Super sexy kobieca, ponętna. Zjawiskowy kociak

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mariuszlublin

mariuszlublin! Wierzyć mi się nie chce, że mój ziomal może upakować tyle wulgaryzmów w jednym poście, a jakby tego było mało też się nazywam Mariusz tyle, że na drugie;-) Po takim popisie aż wstyd się przyznać, że także jestem z Lublina. Po dokonaniu pewnej korekty Twój post winien wyglądać mniej więcej tak:

Pani wodząca na pokuszenie i desperacko walcząca z czasem... nic w niej nadzwyczajnego, może tylko to, że zbyt afiszuje się swoją nęcącą doczesną powłoką w 90% filmów w jakich zagrała...
Mało atrakcyjna kobieta, która z niejednego pieca chleb jadła, bardziej łasy jestem na damy piękne w swej nieskazitelności, kobiety natomiast mające skłonności do najstarszej profesji świata należy traktować chłodno i obojętnie... usta swoje zaś zastrzec wyłącznie dla czystych...
Mam zbyt wyszukany smak, żeby ulec urokowi jakichś dam o blond włosach mających dni swojej świetności dawno już za sobą, do tego z urodą skopiowaną z oblicza Dzwonnika z Notre-Dame, pana Quasimodo.
Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się ciepło, adieu! Wasz Mariusz.

Czyż nie wygląda to lepiej?;-)

użytkownik usunięty
cezar211

52 lata to już stanowczo za wiele żeby wykrzykiwac "co za laska". Żeby cokolwiek wykrzykiwac.

w sam raz by wykrzykiwać CO ZA MILF

52-ki, dobrze zakonserwowane też mogą być bardzo ponętne. Pomijając to, Ty pewnie nie widziałeś jej w rolach z lat wcześniejszych - a polecam!
Ktoś kiedyś powiedział, że kobieta powinna wzbudzać pożądanie mając lat 17 i wspomnienia mając lat 70... i coś w tym jest!:-)

cezar211

Od razu się zakochałem gdy ją zobaczyłem w filmie "Blind Side" z Rutgerem Hauerem! Znacie może więcej filmów w których jest taka piękna i młoda?

cezar211

Może kiedyś była ;p

Olimpia_Delacour

Nadal jest piękna. Chociażby w remaku 'Mother's Day'

Olimpia_Delacour

Była. Dawno temu. Teraz zrobiła się strasznie sucha :(

Olimpia_Delacour

Teraz ma 55 lat, więc się nie ma co dziwić, ale piękna była, chociaż i teraz nie wygląda źle. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones