Julie Delpy

8,1
6 970 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Delpy

chyba autor notki biograficznej trochę się zagalopował...i chyba większość się ze mną zgodzi :]

wild_wolf

Dla mnie najpiękniejsza,
pozdrawiam mniejszość.

_Blizniak_

kwestia gustu ale polecam sobie zobaczyć jak wygląda konkurencja :D!

wild_wolf

a jak wygląda?
może jakiś przykład... :)

_Blizniak_

no zadaj sobie troche trudu :/ np Audrey Tautou

wild_wolf

ładna jest..

wild_wolf

Zarówno Julie Delpy, jak i Audrey Tatou nie powalają na kolana urodą. Ale trudno jest być obiektywnym w ocenie kogokolwiek. To, że jakaś aktorka podoba nam się bardziej od innej, często wynika z roli, w jakiej dane było nam ją oglądać. Mnie na przykład w pewnym filmie bardzo spodobała się Kathleen Quinlan i od tamtej pory ona jest dla mnie jedną z najpiękniejszych aktorek, choć też z pewnością nie jest jakąś bombą, a i ma też już swoje lata :)

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

Julie jest jak dla mnie najpiekniejsza z aktorek francuskich.

wiesz, oprocz niej francuzi maja jeszcze inne aktorki ktore wygladają jak kobiety...

wild_wolf

Zgadzam się w pełni z autorem notki biograficznej, miał pełne prawo tak ją sklasyfikować. Julie to jedna z naj naj naj piękniejszych ;] Audrey Tautou przeciętna.

wild_wolf

Źle przeczytałeś... Autor napisał "Jedna z najpiękniejszych aktorek francuskich" :D
Kto wie co francuzi uważają za piękne... ! :D :P

joker895

hahaha dobre :D

wild_wolf

dla mnie tez jedna z najpiękniejszych, może dlatego, że jak na swój wiek "dobrze się trzyma" ;)

allexax3

"na swój wiek dobrze się trzyma" to Tilda Swinton ...

wild_wolf

Jak dla mnie Delpy jest naprawdę piękna,ma nietuzinkową, interesującą i niebanalną urodę. Większość innych modelek może być co najwyżej ładna.

Kisamcia

Piękna to jest Jennifer Connelly ,a ta jest bardzo ładna.

wild_wolf

Piękna była w "Przed wschodem słońca", teraz jakoś się zestarzała mocno. Nigdy bym nie powiedział, że ma tylko te 43 lata.

wild_wolf

Każdy ma swoją koncepcję piękna. Niemniej, notka biograficzna nie powinna zawierać elementów oceny.

wild_wolf

Nie, to raczej ty sie zagalopowales.

wild_wolf

Tak, jedna z najpiękniejszych. Porównując ją a inne poprzerabiane kobiety o ustach kaczek to wygląda genialnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones