Julie Delpy

8,1
6 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Delpy

Najbardziej mnie ujęła w filmach Linklatera...Bardzo ciepło zaśpiewała w "Przed zachodem słońca" - no i ta scena z manekinem w "Dwa dni w Paryżu"... pokazała trochę francuskiego uroku :) ... A może tak miło wspominam, bo mi się zdarzyło oglądać jej film w towarzystwie dziewczyny łudząco do niej podobnej , kilka lat temu na Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu? kurcze, dlaczego jeszcze to pamiętam? :)))

MaX_Q

fajna musiała być ta dziewczyna, skoro pamiętasz - proste :) a co do Julie, to ten walczyk ze wspomnianego "Przed zachodem słońca" powala mnie wprost.. ja tę scenę kiedy ona mu gra i słuchają razem Niny Simone uwielbiam :)

magdi_magda

Brakuje mi ostatnio takich filmów i takich dziewczyn :)

MaX_Q

Eh dokładnie...

MaX_Q

ciekawe który z Panów by wysiadł z pociągu :)

olkinia

Jeszcze kilka lat temu- zdecydowanie ja, ale teraz ... szczerze? Cenię nowe filmy Julie, ale nie ma w niej już tego uroku, szybko się zmamuśkowała :)

MaX_Q

nie ma co marzyć o takich dziewczynach w takim razie:) a Julie się postarzała jak każdy..

MaX_Q

W "Przed wschodem słońca" GE-NIAL-NA!!! Zresztą akurat aktorsko jest to wybitny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones