PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210344}

Tajemnica przeszłości

The Legend of Lucy Keyes
5,3 1 247
ocen
5,3 10 1 1247
Tajemnica przeszłości
powrót do forum filmu Tajemnica przeszłości

Bajeczka,ze ten film jest na faktach mnie rozwalila:).Myslalam jednak,ze warto
obejrzec.Niestety mylilam sie.Historia jak i wszystkie aspekty filmowe sa takie glupie
zeszkoda czasu na ten filmik.

luckygirl23

Szkoda czasu na czytanie głupich wpisow

ocenił(a) film na 1
soulheart

to po co czytales:)

luckygirl23

Czytałem żeby zobaczyć co ma do powiedzenia osoba nie potrafiąca sensownie ocenic film Jeśli się wypowiadasz i tak nisko oceniasz film podaj konkretne argumenty przeciw a nie pisz bzdur które nikogo nie interesują Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
soulheart

o jeju jaki krytyk sie znalazl:D.jak nikogo nie interesuja to nie zmuszam do czytania ;p.

luckygirl23

Nie chodzi o zmuszanie tylko wymianę poglądów Nie jestem krytykiem ale przynajmniej potrafię ocenic film Tępoty intelektualne potrafią tylko pisać bzdury Tak to jwygląda

ocenił(a) film na 1
soulheart

widzialam twoje wypowiedzi na temat filmow i nie dosc ze sa tylko dwie to jeszcze malo rzeczowe.Wiec moze najpierw spojrz sam na siebie a pozniej krytykuj kogos innego.

ocenił(a) film na 3
soulheart

To ty atakujesz, nie podając ani jednego argumentu. Masz jakieś świadectwo ukończenia podstawówki?

luckygirl23

widać, że nie rozumiesz skali ocen... jak mogłaś dać jedynkę?? przez takie durne i bezpodstawne ocenianie jak Twoje, to człowiek może naprawdę zniechęcić się do obejrzenia tego filmu. Ogarnij się trochę, a potem zacznij oceniać...

ocenił(a) film na 1
Mychandro

ten film byl 11 lat temu wiec nawet nie pamietam o czym byl.Skoro nie pamietam tzn ze naprawde byl do niczego :).Poza tym sam sie ogarnij jeden film oceniony i wielce oburzony sie znalazl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones