PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788574}

Moja mała Zoe

My Zoe
6,2 854
oceny
6,2 10 1 854
Moja mała Zoe
powrót do forum filmu Moja mała Zoe

Dobry!

ocenił(a) film na 7

Julie Delpy szaleje na całego. Właściwie to jest tak, jakbym oglądał dwa filmy w jednym. Ten pierwszy to znakomicie odegrana anatomia rozpadu związku ukazana z perspektywy ludzi, którzy jednocześnie oddali swoje serce komuś innemu. Nie wiem, kto tu jest najlepszy, ale Armitage naprawdę niesamowity w tym, że może być przerażający i czuły w jednym ujęciu. Potem wszystko zmierza w kierunku mrocznego science fiction o nieukojonym żalu matki. I ten drugi film wydaje mi się po prostu niebezpieczny. Całość znakomicie elektryzuje, taki bardziej teatr – momentami przeszarżowany, ale w każdej minucie dobry. To jeden z tych zaskakujących filmów, który mocno zapada w pamięć. Ale mimo wszystko i aktorskie, i reżyserskie szaleństwo…

ocenił(a) film na 7
JaCze

Zdziwiło mnie właśnie przed chwilą podczas oceniania, że Julie Delpy nie dość, że zagrała w tym filmie główną rolę (całkiem dobrym zresztą) to napisała do niego scenariusz i go wyreżyserowała. Szacuneczek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones