PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299155}

Krwawa hrabina

The Countess
6,5 8 388
ocen
6,5 10 1 8388
Krwawa hrabina
powrót do forum filmu Krwawa hrabina

Ja potraktowałam ten film, jako studium psychologiczne kobiety, która obsesyjnie boi się starości. Dostaje na tym punkcie obłędu. Oczywiście w filmie dochodzi do sytuacji skrajnej i patologicznej, bo staje się ona seryjną morderczynią (zresztą "gen mordercy" ma od urodzenia, jako dziecko dręczy i morduje zwierzątka) w pogoni za cudownym "eliksirem młodości". Z zainteresowaniem obejrzałam, zamykając jedynie oczy w trakcie krwawych scen, choć wiem, że to jedynie czerwona farbka. To tylko dobrze świadczy o filme. Ania

ocenił(a) film na 6
game125

ja również tak odebrałem ten film i miałem podobne odczucia.
Moim zdaniem w stosunku do biografii, które czytałem czy opowieści o Hrabinie...zbyt mało scen krwawych. Opisy żywota Elżbiety Batory są o wiele bardziej krwawe...przepełnione mordem. W filmie z drugiej strony pokazano zaledwie 2-3 sceny + pare historyjek o tym "jak to w tamtej komnacie jest pełno ciał". Film bardziej opowiadający historię miłości niespełnionej i pogoni za uciekającą młodością.
Podobał mi się .
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones