PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637247}

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Age of Ultron
7,2 208 087
ocen
7,2 10 1 208087
6,1 34
oceny krytyków
Avengers: Czas Ultrona
powrót do forum filmu Avengers: Czas Ultrona

Ciężki czas Ultrona

ocenił(a) film na 8

Dla mnie jako fana komiksowych ekranizacji przygód superhero to Avengers 2 zawiódł moje oczekiwania, chociażby względem pierwszej części.
Zaczyna się rewelacyjnie od mocnej akcji wprowadzającej do głównego wątku, ale niestety im dalej tym gorzej, bo film traci swój charakterystyczny urok.
Najmocniejszą jego stroną są oczywiście efekty specjalne i choreografia walk, czyli praktycznie wszystko to co widzieliśmy już w przedpremierowych zwiastunach.
Co do wydarzeń fabularnych to jest tu sporo nieco nielogicznych i niepotrzebnych zawirowań. Niestety najsłabszym ogniwem okazał się tytułowy Ultron, który na początku wydaje się być groźny, jednak później jego postać kształtuje się tylko na pustą puszką do bicia.

Problemem tej kontynuacji jest chyba zbyt duża ilość postaci na ekranie, przez co ta produkcja wydaje się rozmyta i ma problem na koncentracji ważnych wątków.
Nie chcę mówić, że film mnie rozczarował, bo to kawał dobrego kina rozrywkowego, ale pozostawił całkiem sporych rozmiarów niedosyt. 7/10

ocenił(a) film na 8
bannQ

Słuszna uwaga, film był gorszy od jedynki chociażby z uwagi na słabość czarnego charakteru, non stop dostawał bęcki. Przez to zagrożenie z jego strony było nieprzekonywające, a brat dramaturgii mocno spłycił cały film i pozostały tylko efekty (nieziemskie, to fakt)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones